Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Researcher technologii mowy

Lokalizacja: Kraków (Ruczaj)

Wynagrodzenie: 13 700 zł brutto senior, 10 600 zł brutto regular i 7 200 zł brutto junior

TWOJE ZADANIA:
  • Implementacja, modyfikowanie i testowanie algorytmów przetwarzania mowy
  • Projektowanie, wykonywanie i analiza eksperymentów
  • Trenowanie sieci neuronowych, klasyfikatorów ML
  • Usprawnianie systemów przetwarzania mowy

NASZE WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w: Python, C++
  • Umiejętność wykorzystywania: Git, Gitlab, Linux
  • Znajomość zagadnień: przetwarzanie mowy, machine learning, przetwarzanie języka naturalnego
  • Umiejętność pracy w zespole, proaktywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Język angielski, poziom komunikatywny w mowie i w piśmie
  • Wiedza techniczna w zakresie technologii głosowych i pokrewnych

MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem marketingu
  • Drugi język obcy (niemiecki, hiszpański, japoński)

Organizacja pracy - pełny etat, możliwość pracy zdalnej, wyposażona kuchnia, kawa.

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Researcher technologii mowy."

Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz