Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Lokalizacja: Kraków (Ruczaj)

FUNKCJA:
Twoim zadaniem będzie wspieranie sekcji handlowej poprzez wyszukiwanie informacji rynkowych, prowadzenie dokumentacji i opiekę nad bazą danych.

TWOJE ZADANIA:
  • Wyszukiwanie i analizę informacji handlowych wspierających sprzedaż (nowe inwestycje, trendy rynkowe, rankingi)
  • Identyfikację potencjału nowych regionów/branż
  • Cykliczny przegląd i monitorowanie grup docelowych
  • Administrowanie i uaktualnianie bazy CRM
  • Przygotowywanie ofert handlowych w dedykowanej aplikacji
  • Zarządzanie terminarzem handlowców

NASZE WYMAGANIA:
  • Chce Ci się chcieć – tak wszyscy działamy i tacy Ludzie do nas pasują
  • Ciekawią Cię mechanizmy sprzedaży i rozwój biznesu
  • Lubisz wyszukiwać i analizować informacje z różnych źródeł
  • Działasz samodzielnie i chętnie podejmujesz decyzje
  • Znasz podstawy Excela

MILE WIDZIANE:
  • Łatwość i sprawność komunikacji pisemnej w języku angielskim
  • Dobra znajomość programów biurowych oraz graficznych
  • Doświadczenie z projektów studenckich lub stażu w firmie
  • Znajomość języków hiszpańskiego, niemieckiego lub japońskiego
  • Doświadczenie w używaniu SuiteCRM

Organizacja pracy - pełny etat, prywatna opieka medyczna, możliwość częściowej pracy zdalnej, wyposażona kuchnia, kawa.

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży."

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższego formularza w poszczególnych ogłoszeniach o pracę.
Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz