Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Lingwista IT

Lokalizacja: Kraków (Ruczaj)

Wynagrodzenie: 7 081 zł brutto junior, 10 400 zł regular

ZADANIA:
  • Tworzenie specyfikacji lingwistycznej dla mechanizmów przetwarzania języka
  • Wykonywanie eksperymentów i analiza wyników
  • Budowa i analiza poprawności korpusów
  • Tworzenie specyfikacji dla testów interfejsów mowy

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka Python
  • Znajomość zagadnień: przetwarzanie mowy, machine learning, przetwarzanie języka naturalnego
  • Znajomość metod stosowanych w językoznawstwie
  • Umiejętność pracy w zespole, proaktywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dwa języki obce, poziom komunikatywny w mowie i w piśmie (angielski, niemiecki, hiszpański, japoński)

MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w pracy z zespołami developerskimi IT
  • Wiedza techniczna w zakresie technologii głosowych i pokrewnych
  • Umiejętność wykorzystywania: Git, Gitlab, Linux

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Lingwista IT."
Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz