Scroll

OFERTA PRACY

Aplikacja na stanowisko:

Business Developer (j. angielski)

Lokalizacja: do ustalenia

TWOJE ZADANIA:
  • Budowanie kanału partnerskiego
  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych
  • Wsparcie procesów marketingowych
  • Negocjowanie umów i sprzedaż
  • Lubienie swojej pracy :)

NASZE WYMAGANIA:
  • Sprawny networking
  • Język angielski, poziom komunikatywny w mowie i w piśmie
  • Sprawna obsługa MS Office
  • Komunikatywność
  • Koleżeńskość

MILE WIDZINANE:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z zespołem developerskim IT
  • Wiedza techniczna w zakresie technologii głosowych i pokrewnych
  • Język hiszpański, poziom komunikatywny w mowie i w piśmie
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Poczucie humoru

Organizacja pracy - pełny etat, prywatna opieka medyczna, możliwość pracy zdalnej, wyposażona kuchnia, kawa.

Prosimy o przysłanie CV w języku polskim wraz z dołączonym listem motywacyjnym w języku angielskim w wybranej formie: dokument tekstowy (1 strona) lub nagranie wideo (2-3 minuty).

PROSIMY O UMIESZCZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techmo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko: Business Developer (j .angielski)."

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższego formularza w poszczególnych ogłoszeniach o pracę.
Poleć ofertę znajomym
kopiuj link do oferty
Zadzwoń Napisz