O nas

Spółka Techmo powstała w 2013 roku. Jest spin-offem Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie z 80% kapitału pokrytego przez osoby fizyczne będące pracownikami naukowymi AGH, a 20% przez spółkę celową INNOAGH.

Techmo zajmuje się głównie wdrażaniem technologii opracowanych przez Zespół Przetwarzania Sygnałów AGH z zakresu technologii mowy. Świadczymy także wszelkie inne usługi w zakresie sektora IT ze szczególnym uwzględnieniem rozpoznawania mowy, rozpoznawania mówców, systemów dialogowych, programowania, opracowywania publikacji, czasopism i książek.

Nieustannie rozwijamy system rozpoznawania mowy polskiej Sarmata, który może służyć obniżeniu kosztów obsługi klientów lub sterowaniu głosowemu urządzeniami. Nasz system identyfikacji i weryfikacji mówców Voice Color pozwala między innymi na automatyczne opisywanie tożsamości osób przemawiających na konferencjach lub obradach. Co więcej, zwiększa bezpieczeństwo dostępu przez linię telefoniczną za pomocą głosowej weryfikacji tożsamości.

Nasze aplikacje pomagają zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty, zwiększając jednocześnie komfort pracy. Polska Agencja Prasowa o Techmo i Sarmacie.