Opis produktu

Bazujący na najnowszych technologiach przetwarzania mowy system rozpoznawania mówcy Voice Color posiada zarówno funkcję jego identyfikacji (na przykład do automatycznego opisu mówców w archiwalnych nagraniach), jak i weryfikacji (dla przykładu podczas logowania do banku).

Jest niezależny od treści wypowiedzi. Liczy się barwa i ton głosu, cechy biometryczne związane z budową toru głosowego człowieka. Każda osoba ma swój unikalny głos, a podrobić cechy biometryczne jest niesamowicie trudno. Wymaga to zastosowania środków technicznych i stanowi dużo większą barierę dla potencjalnych oszustów niż zdobycie danych wykorzystywanych w klasycznych metodach weryfikacji jak na przykład nazwisko panieńskie matki lub data urodzenia kogoś bliskiego.

Co więcej, Voice Color zwiększa wygodę, a także pozwala oszczędzić czasu i kłopotu. Nie trzeba pamiętać wszystkich loginów, haseł i innych danych logowania, nie trzeba ich gromadzić na karteczkach, ani zastanawiać się gdzie może być dokument, w którym są zapisane. Wystarczy tylko kilka sekund Twojej wypowiedzi.

Voice Color jest przyszłościowym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo i komfort korzystania z systemów autoryzacji.